İnternet Sitemizi Yeni Yıl (2024) İçin Yenilemeye Devam Ediyoruz. Eksiklikler İçin Özür Dileriz.
info@baskiyaninda.com
+90 533 578 6467

Kanvas Tablo - Ucuz Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Tasarımı, Kanvas Tablo Fiyatları, Ucuz Kanvas Tablo, Uygun Kanvas Baskı, Kanvas Baskı Tasarımları, İstanbul Kanvas Tablo, Uygun Fiyatlı Kanvas Tablo

Kanvas Tablo Nedir?

Kanvas tablo dekorasyon amaçlı kullanılan ürünlerdir. Kanvas kumaş üzerine dijital baskı makineleri ile istenilen tasarımlar mürekkep uçları yardımıyla basılır. Dijital baskı makinelerinin teknolojinin gelişmesi ile beraber üretim hızlarının artmasıyla kanvas tablo baskısı hızlı bir sürede yapılmaktadır. Kanvas tablolar kendi arasında üç ayrı gruba ayrılır genel olarak bunlar; rulo kanvas tablo, çerçeveli kanvas tablo ve çıtaya gerili şekilde oluşturalan kanvas tablolar. En çok çıtaya gerili şekilde oluşturalan kanvas tablolar tercih edilmektedir. Bundaki asıl sebep, çerçeveli kanvas tablolara göre daha uygun fiyatlı olmasıdır.

Kanvas tablo baskıları hızlı şekilde gerçekleştirilirken, çıtaya gerilerek çerçeveli görünüme sahip olmasını sağlamak, el işçiliği gerektiren bir olaydır. Bundan kaynaklı bu durum biraz daha uzundur. Kanvas tablolar son hali ile şık bir görünüme sahip dekorasyon ürünleridir. Evde, ofiste, yazlıkta bulunduğunuz her yerde kullanılabilen ve bulunduğu ortama farklı bir hava veren kanvas tablolar hayal gücünüze göre tasarlanarak kişiliğinizi yansıtır.

Kanvas Tablo Tasarımları

Kanvas tablo tasarımları tamamen sizin hayal gücünüze bağlıdır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kullanılan yapay zekalar sayesinde hayal ettiğiniz fotoğrafları kısa sürede oluşturarak, kanvas tablo haline getirebilirsiniz. Eğer ben daha kişisel bir tasarım istiyorum diyorsanız; ailenizle, sevgilinizle veya arkadaşlarınız ile çekildiğiniz fotoğrafları kullanarak kanvas tablo oluşturabilirsiniz. Tablo sayesinde anılarınız, uzun bir süre boyunca bulunduğu yeri gülümsetir.

Ucuz Kanvas Tablo Siparişi

Baskı Yanında ekibi olarak kanvas tablo baskı için en uygun fiyatları sizlere sunmak için çalışmaktayız. İstanbul'dan ülkenin her noktasına kadar kargo dahil fiyatlar ile sizlerde kanvas tablo sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kanvas tablolar sayfasında, tabloların ölçülerini incelemek ve istediğiniz ölçüyü hızlıca sipariş vermek. Basılmasını istediğiniz fotoğrafı bize göndererek, siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Geri kalan her şeyi ekibimiz hallederek sizlere kanvas tablonuzu gönderecektir.

  • Kanvas Tablo, Ucuz Kanvas Tablo, Uygun Kanvas Tablo, En Ucuz Kanvas Tablo, İstanbul Kanvas Tablo, Ankara Kanvas Tablo
matbaa,yazılım,istanbul matbaa, uygun matbaa, en uygun matbaa, topkapı matbaacılar sitesi, kartvizit, broşür
Baskı Yanında Ekibi

Hızla dijitalleşen Dünya'da asıl hedefimiz, iki büyük sektör olan matbaa ve yazılım sektörlerini bir bütün haline getirmek. Bu hedef doğrultusunda ortaya çıkacak olan hizmet ve ürünlerin ise mükemmel olacağının farkındayız.